Czym charakteryzuje się system Jira?

Strona główna » HoReCa » Czym charakteryzuje się system Jira?
Czym charakteryzuje się system Jira?

Oprogramowanie do zarządzanie całą firmą, jej poszczególnymi projektami oraz możliwość monitorowania przebiegu dokumentów to obecnie codzienność, która niestety nie jest znana jeszcze bardzo wielu organizacjom. Tak nowoczesne systemy jak własnie Jira – http://jirasolutions.pl/uslugi/utrzymanie-i-serwis/ – to przyszłość każdej firmy, bez względu na to, jak ona jest duża i liczna. Sprawdź, czym jest system Jira i czemu warto na niego postawić.

Czym jest system Jira?

Jira system to nowoczesne oprogramowanie dla firm, które w głównej mierze służy do zarządzania przepływem informacji w firmie. Jira oferuje cały szereg fantastycznych rozwiązań, które nie tylko ułatwiają pracę wszystkich pracowników, ale przede wszystkim ją usprawniają, jak również sprawiają, że jest ona bardziej efektywna. Ponadto za pomocą tego innowacyjnego systemu można bez większych problemów śledzić i monitorować wykonanie kolejnych zadań, tworzyć i zarządzać nowymi projektami, nadawać im odpowiedni status i priorytet oraz śledzić postępy pracy pracowników. System Jira oferuje również możliwość wprowadzenia elektronicznego obiegu dokumentów, który w znacznym stopniu usprawnia pracę bardzo wielu działów, jak również sprawia, że jest ona szybsza i bardziej efektywna. Elektroniczne przechowywanie ważnych dla firmy dokumentów pozwala nadać uprawnienia pracownikom do wglądu jedynie do części kontraktów istotnych dla firmy. Ponadto istnieje również możliwość importować dokumenty bezpośrednio ze skanera i przechowywać je na konkretnym dysku, do którego może mieć dostęp jedynie zaufana część zespołu.

DMS czyli nowoczesne narzędzie do zarządzania dokumentacją

Jira system oferuje również nowoczesne narzędzie o nazwie DMS, czyli Document System Management, który poprawia przepływ informacji w danej firmie. Chodzi o to, aby komunikaty były klarowne i zrozumiałe dla każdego, aby obieg dokumentów odbywał się w jak najkrótszym i najbardziej optymalnym czasie oraz aby nie wpływał na poziom realizacji kolejnych projektów. W tym wszystkim pomaga właśnie DMS. Program ten pomaga tworzyć dokumenty w formie elektronicznej już z poziomu skanera. Ponadto istnieje możliwość eksportowania elektrycznych dokumentów bezpośrednio do druku. DMS pomaga nie tylko jeżeli chodzi o usprawnienie komunikacji pomiędzy pracownikami, ale również sprawia, że ich praca jest bardziej efektywna. Pozwala również dawać uprawnienia konkretnym pracownikom do wglądu do istotnych dla firmy dokumentów, a także ogranicza koszty firmy i pomaga w śledzeniu obiegu dokumentów w firmie.

Kartoteki pracowników

Kartoteki pracowników to kolejny, niezbędny element każdego przedsiębiorstwa. Ten prosty system pozwala zarządzać danymi kadrowymi pracowników całej firmy. W ten sposób można gromadzić informacje kardrowo-płacowe w jednym miejscu, jak również zarządzać urlopami wszystkich podwładnych. Ponadto dzięki Jira oraz modułowi Confluence, pracownicy mogą stworzyć kalendarz zespołowy, który pozwala im zapisywać informacje dotyczące urlopów oraz czasu i godzin pracy.

Możliwość zarządzania projektami i zadaniami

System Jira nie tylko pozwala tworzyć zupełnie nowe procesy i zadania, a następnie nimi zarządzać, ale również umożliwia systematyzowanie o wiele bardzie skomplikowanych procesów wewnątrz firmy, do których można zaliczyć m.in. utworzenie nowego oddziały firmy lub budowa nowego magazynu. Ponadto system Jira umożliwia również kontrolowanie czasu pracy, a także realizacji konkretnych zadań lub etapów poszczególnych projektów, ale również obserwować postępy pracy nad nimi. Dodatkowo Jira system oferuje możliwość zarządzania terminami realizowanych projektów, jak również dokonywania analizy tzw. wąskich gardeł.

Ewidencja zgłoszeń i paneli w Jira system

Jest to niezwykle przydatne narzędzie, które umożliwia klientom w prosty, szybki i bardzo intuicyjny sposób na kontakt z firmą, aby zgłosić producentowi lub dostawcy usterkę czy poważny problem systemu. Panel ewidencji zgłoszeń w Jira umożliwia na bieżąco monitorować wszystkie zgłoszenia, a także sprawdzać całą historię obsługi danego zgłoszenia. W ten sposób usterki i problemy znikają w błyskawicznym tempie, a firma może dalej bez większych problemów funkcjonować.

3 Replies to “Czym charakteryzuje się system Jira?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *