Integracja dla pracowników hotelu? Tylko paintball!

Strona główna » HoReCa » Hotelarstwo » Integracja dla pracowników hotelu? Tylko paintball!
Integracja dla pracowników hotelu? Tylko paintball!

Jesteś właścicielem hotelu i zastanawiasz się, gdzie zorganizować integrację pracowników? Zastanów się nad opcją paintball. Czemu jest to dobry pomysł na integrację firmową? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, koniecznie przeczytaj nasz tekst.

Paintball a integracja w hotelu

Istotą integracji, obojętnie czy jest to integracja dla pracowników hotelu, czy innej branży, jest lepsze poznanie współpracowników i dobra zabawa. Jakie rozwiązanie gwarantuje obie te kwestie? Oczywiście, paintball! To gra zespołowa, które nie tylko jest interesującą rozgrywką i przeżyciem dla graczy, ale też wymaga współpracy!

Zaletą paintballu jest też mnogość scenariuszy, które przygotowują firmy zajmujące się kompleksową obsługą imprez. Najpopularniejszym wariantem jest wzajemna eliminacja. Obie drużyny walczą tak długo, aż jeden zespół nie wyeliminuje wszystkich przeciwników.

Drugim popularnym scenariuszem jest zdobywanie bunkra przeciwnika. W tym przypadku jedna drużyna znajduje się w osłoniętym miejscu, z którego nie może się wydostać. Przeciwna drużyna atakuje z osłoniętego terenu. W niektórych scenariuszach drugi zespół pracuje odbić jeńca z rąk terrorystów.

A jak wyglądało to w moim hotelu?

Jeszcze do niedawna w moim hotelu były organizowane wydarzenia paintballowe. Zawdzięczaliśmy to firmie KILLHOUSE – profesjonalny poligon paintball – Jelenia Góra, Wałbrzych, Kamienna Góra, Kowary, Strzegom, Bolków. Niezwykle ceniłam sobie te spotkania i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zagram w paintball wraz z moimi współpracownikami.

Dowiedz się więcej o programie dla hoteli.

3 Replies to “Integracja dla pracowników hotelu? Tylko paintball!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *