Karta Lewiatan dla klientów – atrakcyjne nagrody za codzienne zakupy

Strona główna » gotowanie » Karta Lewiatan dla klientów – atrakcyjne nagrody za codzienne zakupy
Karta Lewiatan dla klientów – atrakcyjne nagrody za codzienne zakupy

Jak zwiększyć korzyści i zadowolenie płynące z zakupów? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów powstała karta Lewiatan, która oferuje możliwość gromadzenia punktów w programie lojalnościowym. Zebrane w odpowiedniej ilości pozwalają wygenerować nagrody w postaci atrakcyjnych bonów pieniężnych.

Karta lojalnościowa dla klientów

Program lojalnościowy to sprawdzony sposób na zwiększenie satysfakcji związanej w wykonywaniem codziennych obowiązków. W przypadku karty Lewiatan polega on na nabijaniu specjalnych punktów przyznawanych na podstawie umowy zawartej przez klienta. Korzyści z danej transakcji uzależnione są od kwoty przeznaczonej na zakupy – im jest ona wyższa, tym więcej punktów zostaje doliczonych do konta. Tak prosty system pozwala na kontrolowanie salda oraz szybkie wydanie odpowiedniego bonu.

 

Nagrody za zakupy

Karta Lewiatan upoważnia do gromadzenia korzyści wynikających z przynależności do programu lojalnościowego. Za każde wydane 5 złotych naliczane są punkty w ilości odpowiadającej całkowitej kwocie za dane zakupy. Należy jednak pamiętać, że uzyskanie przewidzianych benefitów jest możliwe po przekroczeniu minimalnego progu wynoszącego 10 złotych. Osiągnięcie zakresu określonego w regulaminie związane jest z doliczeniem dodatkowych 2 punktów do salda.

Po uzyskaniu odpowiedniej sumy punktów lojalnościowych klienci zyskują możliwość odebrania atrakcyjnych bonów pieniężnych na kolejne zakupy. Wysokość poszczególnych nagród odzwierciedla stan konta i obejmuje kupony o wartości 10, 20, 50 lub 100 złotych. Dostępne są one w postaci wydruku generowanego w czasie wizyty w sklepie. Ich wydanie związane jest z koniecznością potwierdzenia tożsamości na podstawie daty urodzenia, która została podana w czasie rejestracji karty.

Przed przystąpieniem do zakupów warto zapoznać się dokładnymi wytycznymi dotyczącymi zasad programu konsumenckiego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za niektóre produkty nie można przyznawać punktów lojalnościowych, a ich obecność na paragonie nie wpływa na wysokość kwoty określającej korzyści z danych zakupów. W grupie tej wyróżnia się:

  • napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe oraz leki
  • preparaty przeznaczone do żywienia niemowląt w początkowym okresie życia
  • doładowania, rachunki, bilety
  • zakłady i losy do gier pieniężnych

Jak się zarejestrować?

Uzyskanie dostępu do programu konsumenckiego opiera się na prostym schemacie rozpoczynającym się od odebrania karty ze sklepu stacjonarnego. Każdy klient otrzymuje indywidulany numer niezbędny do uzupełniania formularza na stronie internetowej. Dodatkowo założenie konta wymaga podania podstawowych danych osobowych, które pozwalają na weryfikację tożsamości. Po rejestracji karta Lewiatan staje się aktywna, co umożliwia zbieranie punktów lojalnościowych.

3 Replies to “Karta Lewiatan dla klientów – atrakcyjne nagrody za codzienne zakupy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *