Gazetka Lewiatan – sposób na szukanie promocji

Strona główna » gotowanie » Gazetka Lewiatan – sposób na szukanie promocji
Gazetka Lewiatan – sposób na szukanie promocji

Z pieniędzmi jest trochę tak, że niezależnie od tego, jakie kwoty ma się na koncie, człowiekowi zawsze się wydaje, że warto zaoszczędzić. Dlatego zarówno biedni, jak i bogaci są łasi na promocje, a w wszelkie możliwe dwupaki, promocje typu dwa plus jeden czy obniżki w sklepach cieszą się rosnącym powodzeniem, mimo że polskie społeczeństwo wciąż się bogaci. Jednym ze żródeł, w których można szukać informacji o niskich cenach jest gazetka Lewiatan – http://gazetka-lewiatan.pl/. Sprawdź, dlaczego warto sprawdzać aktualną gazetkę Lewiatana.

Gazetka Lewiatan a szukanie promocji

W szukaniu promocji i najlepszych okazji nie ma nic złego. Wręcz przeciwnie, jest to oznaka gospodarności i rozsądku, bo, powiedzmy sobie szczerze, po co wydawać więcej, jeśli można mniej? Dlatego takie rzeczy jak gazetka Lewiatan, Biedronka czy Kaufland zawsze dobrze jest mieć w domu, by w wolnej chwili je przejrzeć i zobaczyć, co można kupić taniej i w jakim sklepie. Ważne jest to, aby porównywać oferty, bo marketingowcy pisząc, że jest to największa okazja we wszechświecie, zazwyczaj rzucają słowa na wiatr i naprawdę nierozsądnie byłoby ufać ich wielkim banerom mówiącym o tym, że taniej tego produktu nie znajdziesz choćbyś szukał przez sto lat. Cóż znajdziesz i to może nawet w tym samym sklepie, ale po prostu w innym terminie lub na przykład korzystając z karty rabatowej.

Lewiatan gazetka, bony i karty stałego klienta

Klient chcąc poszukać najlepszych okazji musi przeglądać kilka źródeł informacji. Obecnie nie wystarczy przejrzeć tego, co listonosz wsuwa do skrzynki, by dowiedzieć się o najlepszych promocjach. Aby je złapać trzeba być sprytnym, zdeterminowanym i wiedzieć, gdzie szukać informacji o takich cudach, jak pięćdziesiąt procent zniżki na wielki telewizor albo wakacje w Madrycie. W takich sklepach jak Lewiatan gazetka podaje większość aktualnych promocji i warto z tego korzystać. Aby nazwać się prawdziwym łowcą promocji trzeba mieć więc oczy dookoła głowy, a na dodatek bardzo szeroko je otworzyć i nieustannie być czujnym. To pozwoli na wyłapanie tego, co jest niewidoczne dla większości i pomoże zaoszczędzić dużą część miesięcznego czy tygodniowego budżetu.

Lewiatan gazetka to nie wszystko

Gazetka Lewiatan to jednak nie wszystko. Warto zakładać karty stałego klienta wszędzie tam, gdzie zazwyczaj robi się zakupy, bo często uprawnia to do dodatkowych zniżek, a niekiedy pozwala nawet łączyć rabaty, co może mieć niesamowicie duże przełożenie na to, ile zapłaci się za zakupy danego dnia. Warto również zbierać punkty tam, gdzie prowadzone są takie akcje, bo na koniec może się okazać, że zakupy zrobi się zupełnie za darmo – konto pozostanie pełne, a lodówka nie będzie pusta. Czasami warto zajrzeć czy to, co daje Lewiatan gazetka nie jest czasem związane z tym, że podobna promocja odbywa się w innym sklepie i nie chcąc się dać zepchnąć w kąt, konkurencja musi zrobić to samo. A co wtedy robi klient? Porównuje sprytnie, który ze sklepów wygrał wyścig cenowy i w którym zakupy będą bardziej opłacalne. Nie jest to łatwe, bo sklepów jest naprawdę dużo. Dobrze jest ograniczyć swoje poszukiwania do sklepów najbliższych lub najchętniej odwiedzanych, bo sprawdzanie każdej sieci sklepów może wykończyć psychicznie i zabierze więcej czasu niż to jest tego warte.

Duże kwoty do zaoszczędzenia i więcej niż Lewiatan gazetka

Gazetka Lewiatan może być skarbnicą świetnych promocji jak na świeże warzywa, ale nie oszukujmy się, ceny w sklepach spożywczych nie są aż tak wysokie. Warto oczywiście na co dzień wybierać niezbyt drogie sklepy, bo pozwala to na oszczędzenie dużych pieniędzy w skali roku, ale prawdziwe, zapierające dech w piersiach promocje można spotkać dopiero w sklepach AGD. Inaczej patrzy się na czterdziestoprocentowy rabat na makaron, który kosztuje normalnie pięć złotych, a inaczej na dwadzieścia procent obniżki na telewizory, których cena zazwyczaj przekracza kilka tysięcy złotych. Większy wydatek, ale paradoksalnie i większa oszczędność.

Zobacz także, czy w gazetce-lewiatan znajdziesz najlepsze lodówki turystyczne.

3 Replies to “Gazetka Lewiatan – sposób na szukanie promocji”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *